AKTUALNOŚCI
Dowiedz się co dzieje się w NBS

Najnowsze

2023.04.18 00:00

NBS Communications ma nowych wspólników

Krzysztof Woch oraz Maciej Szczepaniak objęli po 10% udziałów w agencji NBS Communications, dołączając do grona dotychczasowych wspólników – Anny Krajewskiej, założycielki i wiceprezes agencji, oraz Piotra Wojtaszka, prezesa spółki.


Od ponad 30 lat NBS cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów, co jest efektem zaangażowania i wytężonej pracy naszego doświadczonego zespołu. Z przyjemnością dzielimy się odpowiedzialnością za firmę z nowymi udziałowcami, którzy jako konsultanci od dekady mają istotny wkład w budowanie rynkowej pozycji NBS. Dzięki tej decyzji będziemy mogli wspólnie rozwijać naszą agencję w kolejnych latach – mówi Anna Krajewska, założycielka i wiceprezes NBS Communications.

 

Dziękujemy dotychczasowym udziałowcom za zaproszenie do grona wspólników NBS Communications. Dzięki świetnym relacjom w zespole i dużej autonomii w prowadzeniu projektów od dawna czuliśmy, że możemy mieć wpływ na kierunki i tempo rozwoju naszej agencji. Dołączenie do grona wspólników NBS dodatkowo przypieczętowało nasz związek z firmą – dodaje Krzysztof Woch, dyrektor projektów i jeden z dwóch nowych udziałowców NBS Communications.

 

Krzysztof Woch pracuje w NBS Communications od 2012 roku. Wcześniej był dziennikarzem „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”, gdzie pisał o finansach firm i rynku kapitałowym. Odpowiadał również za relacje z mediami i inwestorami w Hydrobudowie Polska. W NBS kieruje projektami związanymi z komunikacją i promocją ofert publicznych akcji i obligacji, procesów fuzji i przejęć, wezwań na akcje, a także doradza zarządom spółek notowanych na GPW w zakresie relacji inwestorskich.

 

Maciej Szczepaniak jest związany z NBS Communications od 2013 roku. Zanim dołączył do agencji, był producentem i wydawcą w biznesowej telewizji TVN CNBC, a wcześniej także dziennikarzem prasy motoryzacyjnej i branżowej. W NBS prowadzi projekty związane z komunikacją korporacyjną, wspiera relacje inwestorskie spółek notowanych na GPW, tworzy kampanie informacyjne dla publicznych ofert akcji i obligacji, odpowiada również za produkcje wideo tworzone dla klientów agencji.

 

Anna Krajewska posiada obecnie 48,6% udziałów w NBS Communications, Piotr Wojtaszek – 31,4%, a Krzysztof Woch i Maciej Szczepaniak – po 10%.

Udostępnij:

Aktualności

2023.04.21 00:00

NBS Communications na drodze zielonych zmian. Agencja policzyła swój ślad węglowy i chce zachęcić do tego klientów

NBS Communications – prawdopodobnie jako pierwsza agencja PR w Polsce – monitoruje całkowitą emisję gazów cieplarnianych emitowanych bezpośrednio i pośrednio w związku z prowadzoną działalnością. NBS będzie na bieżąco obliczać swój ślad węglowy, by świadomie nim zarządzać i minimalizować wpływ na środowisko naturalne, a także zamierza zachęcać swoich klientów do podjęcia podobnych działań. Agencja planuje też redukcję emisji w kolejnych latach.

 

2023.04.18 00:00

NBS Communications ma nowych wspólników

Krzysztof Woch oraz Maciej Szczepaniak objęli po 10% udziałów w agencji NBS Communications, dołączając do grona dotychczasowych wspólników – Anny Krajewskiej, założycielki i wiceprezes agencji, oraz Piotra Wojtaszka, prezesa spółki.


Copyright © 2023 NBS Communications. All right reserved.